Eğitmenlerimiz - Oğuzhan Kalyoncu - meslekburda.com
Eğitmenlerimiz

Oğuzhan Kalyoncu

Eğitmen Özgeçmişi

Milli  sporcu Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonu Oğuzhan Kalyoncu, Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu (TVGFBF) 2. Kademe Fitness ve Vücut Geliştirme Antrenörlüğü belgesine sahiptir. 

2023 Yılı Ağustos Ayında Ermenistan’da Düzenlenen Dünya Şampiyonasında 1. Olarak Pro Card Almaya hak kazanmıştır.  IFBB Pro lisanslı milli sporcu olarak vücut geliştirme ve değiştirme çalışmalarına devam ediyor. Eğimenimiz, yarışma hazırlık  süreçlerinde vücut anatomisini ve değişimin nasıl olduğunu keşfetmiştir. Hali hazırda 1000’den fazla kişiye vücüt değişimi veya vücut gelişimi konusunda bireysel olarak eğitimler vermiştir. 

Oğuzhan Kalyoncu, 50'den fazla sporcuya yarışma hazırlığı konusunda mentörlük yaparak, 8 milli sporcu yetiştirmiş bir isimdir. Eğitmenimiz, fitness ve vücut geliştirme alanında disiplini, azmi ve başarıları ile dikkat çeken bir yıldızdır. Sporcu ve antrenör olarak ulusal ve uluslararası başarılarıyla sektördeki bilgi ve deneyimini aktararak başarıya ulaşmak isteyenlerin zirveye ulaşmalarını sağlamaktadır.

Oğuzhan Kalyoncu, sadece bir antrenör olmanın ötesinde, bir ilham kaynağı ve başarının canlı bir örneği.
*IFBB (Uluslararası Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu)

© 2016-2021 Meslekburda. Tüm Hakları Saklıdır.